Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Nejlepší servis v Ostravě ohledně stěhování
Nejlepší servis v Ostravě ohledně stěhování

Nejlepší servis v Ostravě ohledně stěhování


Profesionální stěhovací mezinárodní síť EXTRA SERVICES, která působí na trhu již od roku 2006. Díky tom získala bohaté zkušenosti ohledně stěhování veškerých věcí a prostor. Společnost EXTRA SERVICES stěhuje komplet jak v Ostravě, v Moravskoslezském kraji a také v rámci České republiky, ale stěhuje i do ciziny. Stěhuje byty a baráky, ubytovny, hotely, kanceláře, fitka, obchody, restaurace, hospody, bary, firmy a další jakékoli provozovny. Ať komerční prostory či nekomerční. Jelikož zaměstnanci tuhle práci mají rádi a věnují si jí plně, jsou plně flexibilní a empatičtí. Zcela s vám přizpůsobí. Vyhovuje vám se stěhovat ve všední den? Během víkendu? Během nějakého svátku? Není problém.

ložnice

Další super věc je, že nemusíte shánět krabice na stěhování a obalové materiály, abyste vše uložili do krabic, obalili své věci, demontovali nábytek. Tohle vše za vás vyřeší právě zcela profesionálně odborníci z EXTRA SERVICES. Vše kvalitně zabalí a zabezpečí, nemusíte mít obavy, že by se cokoli poškodilo. Stěhují oblečení, kosmetiku, drogerii, šperky a jiné cennosti, umělecká díla, knihy, různé papíry či šanony, nábytek, hudební nástroje, sportovní náčiní, rotopedy, nádobí, veškerou elektroniku.

dům

Máte doma nějaký těžký nábytek například? Nevadí. Pokud je třeba, nábytek vám demontují a smontují opět ve vašem novém bytě, domě či kanceláři a podobně. Zaměstnanci EXTRA SERVICES jsou skuteční profesionálové, nejsou to žádní amatéři a svou práci dělají nadstandardně! EXTRA SERVICES krom stěhování nabízí i vyklízení (například nějaké pozůstalosti), úklid, montáž a demontáž nábytku či řemeslníky, kteří jsou mistři ve svém oboru a jsou zcela prověřeni. Ano, EXTRA SERVICES není nejlevnější stěhovací služba z Ostravy a celého Moravskoslezského kraje, ale pracují na 200 %, jsou zcela profi, flexibilní, empatičtí a spolehliví. Nechte se rozmazlovat jejich nadstandartním servisem.