Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Zuby už vás bolet nebudou
Zuby už vás bolet nebudou

Zuby už vás bolet nebudou


Lidé se o svoje zuby neumí správně starat. I když ví že je nutné vyvarovat se kouření, alkoholu a návykovým látkám, spousta lidí si je i tak neodpustí. Pokud někdo užívá často návykové látky, je jasné že jeho zuby nebudou v nejlepším stavu. Pokud jíte a pijete všechno ale s mírou, nebude mít strava na stav vašeho chrupu zase tak velký vliv. Důležité ale je, abyste si zuby čistili každý den velice důkladně, a to za pomoci normálního i mezizubního kartáčku a ústní vody.

zubař pacient

Preciznost je na místě
Precizní čištění zubů nějaký čas zabere. Zuby je potřeba čistit déle než jednu minutu, a to i v případě, že nepoužíváte manuální, ale elektrický kartáček. Zubní nit nebo mezizubní kartáček by měl být samozřejmostí, protože jedině tak dočistíte místa mezi zuby, kde se právě nejvíce usazuje zubní plak, který je zodpovědný za vznik zubních kazů.

Proč o zuby tak pečovat?
Pokud máte zkušenosti s bolestí zubů, nejspíš si ji už zopakovat nechcete. Bolest zubů patří mezi to nejhorší co lze zažít, a často nepomáhají ani analgetika. Správným čištěním zubů se vyhnete nejen bolestem, ale i kazům a dalším nemocem. A jestli nemáte svého stálého zubního lékaře, je správná prevence o to důležitější. Hledáte lékaře a ideální by pro vás bylo, kdyby měl ordinaci v Praze?

zubař pracuje

Zubař v Praze 3 – Žižkov Doctordent, který přijímá nové pacienty, skutečně ještě existuje. Můžete se objednat do naší moderně vybavené kliniky, kde vás zbavíme nejen kazů, ale kde vám zuby vyčistíme v ordinaci dentální hygieny. Vaše zuby u nás budou ve skvělých rukách, a jistě budete rádi i za empatický přístup, který nabízíme všem pacientům bez rozdílu. Pokud hledáte kvalitní kliniku a lékaře, který má pochopení i pro bázlivé pacienty, jste u nás správně. Objednejte se na vyšetření a zaregistrujte se u nás, kam se nebudete bát chodit. Budeme se na vás těšit.