Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Menstruace komfortně
Menstruace komfortně

Menstruace komfortně


Po času menstruace, která trvá asi sedm dní, bývají ženy a dámy často ve špatné náladě, protože se cítí nekomfortně. Používání jednorázových hygienických potřeb jim sice dává tu možnost, že pokud jim jedna nesedí nebo se zkroutí, mohou vybalit další, ale jak k tomu přijde životní prostředí, když obsahují často syntetická barviva kvůli bělení a obsahují plasty, které se nikdy nedokáží rozložit? Je to začarovaný kruh, ale už s tím naštěstí trochu dokážeme něco udělat.

tampony

A není to záležitost jenom světová, kde si s tím dokázali poradit, ale u nás v České republice byly také vyvinuty menstruační kalhotky MyFemini, které si můžete zakoupit pro zvládnutí vašich dní. Tato česká značka jich vyrábí několik druhů, s odlišením na to, na jakou dobu menstruace je potřebujete, zda pro silnější nebo slabší dny, a také je oddělují podle střihu, dělají jak klasické nebo s vysokým pasem, tak třeba v brazilském střihu. Každá žena si rozhodně vybere. Ať už dáváte přednost jednoduchosti barev ve spodním prádle, kdy sázíte na černou jistotu, nebo máte raději barevnější spodní prádlo, je to na vás. Bude to vypadat jako kdybyste na sobě měla klasické spodní prádlo, přitom vás bude dokonale ochraňovat před protečením.

vlozky

Tyto „Feminky“ jsou vyrobeny ze stoprocentní bavlny a tyto kvalitní látky bere firma v italském prostředí, takže se nemusíte bát, že by došlo k nějakému podráždění. Je to ekologické a výhodné, nakoupíte si několik kusů a můžete je vesele používat velice dlouhou dobu. Vyperete a prostě jedete dále. Další výhodou oproti jednorázovým hygienickým potřebám je to, že vás nebudou tak dráždit, ale naopak se budete cítit v pohodlí a bezpečně. Jsou prodyšné a uzamknou i zápach, takže se nemusíte bát jakékoliv nehody. Pořiďte si elegantní černé nebo třeba fialové či modré. Jsou vhodné pro kohokoliv bez rozdílu věku, slečny nebo dámy si rozhodně vyberou.