Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Potřebujete půjčit auto? Milan vše zařídí.
Potřebujete půjčit auto? Milan vše zařídí.

Potřebujete půjčit auto? Milan vše zařídí.


Autopůjčovna Milan sídlí na Praze 9 a úspěšně půjčuje auta a minibusy více jak 25 let. Díky to, u se chová velmi profesionálně a rozhodně nic nenechá náhodě. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2295589-jazyky-se-vyviji-diky-nahode-podobne-jako-geny-popsali-jazykovedci Vždy vychází vstříc. Auto či minibus si můžete vyzvednou přímo v autopůjčovně Milan, ale můžete si objednat přistavení vozu po celé Praze a klidně i na letišti Václava Havla. Preferujete, aby vám auto představili v místě trvalého nebo přechodného bydliště? Před vaší firmou? Před nějakým obchodem? Před restaurací, fitkem, bazénem či kdekoli jinde po Praze? Jen zadáte požadavek a Milan vše zařídí. Přistaví vozidla je zcela zdarma. Vámi vybrané vozidlo má vždy plnou nádrž a můžete si vybrat z celé škály kvalitních a velmi dobře udržovaných vozů.

bílé auto

Zelená karta a dálniční známka je naprostou samozřejmostí. Auto si můžete půjčit na pár dní anebo na víkend či na týden, a dokonce i na měsíc. Ihned na stránkách autopůjčovny Milan si vyberete vůz a snadno si spočítáte pomocí kalkulačky u daného auta dle vašeho výběru, kolik za zapůjčení vozu zaplatíte. Cenu tedy znáte hned předem, žádné nemilé skryté poplatky. Auto je zcela pojištění jak v České republice, tak i po Evropě. S vypůjčeným vozidlem nemusíte jezdit jen v Praze a v blízkém okolí, můžete s ním poznávat celou naší krásnou zemi a vyjet i do zahraničí. Máte děti? Půjčona aut v Praze vám zapůjčí sedačky pro vaše poklady a také různé podsedáky i sněhové řetězy, které se v zimním období mohou hodit.

auto

Rovněž se firma stará o výměny zimní a letní pneu. Fajn zpráva je, že žádný vůz zapůjčený od autopůjčovny Milan není vůbec polepený jakýmikoli reklamami. Takže se nemusíte obávat, že byste byli jezdící reklama. Auto může řídit jakýkoli počet řidičů a během doby, po kterou jste si zapůjčili auto či minibus, můžete ujet klidně i milion kilometrů. Kolik najedete? To se neřeší. Z aut si můžete vybrat například Škoda Fábia combi II TDI, Škoda Rapid TSI, Škoda Octavia combi II TDI, Škoda Octavia III sedan a pro milovníky automatiky tu máme Škoda Rapid TSI automat. Je vás trochu více? Nevadí. Autoúůjčovna Milan půjčuje i minibusy Ford Transit minibus 8+1 a Ford Transit Custom minibus 8+1.