Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Designové zábradlí
Designové zábradlí

Designové zábradlí


Mnoho lidí se někdy rozhodne, že chtějí také udělat nějakou renovaci svého bytového jádra. A k tomu patří, že si také musí sehnat třeba nějakého dodavatele nebo nějakého architekta. Anebo pokud jsou sami šikovní, tak samozřejmě si tohle všechno mohou udělat sami. Není totiž opravdu nic lepšího než si třeba něco navrhnout sám. Jenomže jsou také lidé, kteří s tímhle vůbec neumí zacházet a nejraději by si nechali od všech lidí poradit. Proto si myslím, že není od věci, když si třeba také lidé seženou nějakého architekta nebo bytového designéra.

Zábradlí zatím bez výplně skla.

My jsme totiž s partnerem chtěli u nás v bytě nové zábradlí. Máme takový byt, ale má dvě patra. Je to opravdu krásná novostavba bytovek, která mají dvě patra, takže jsme tam chtěli opravdu krásné designové skleněné zábradlí. Já si myslím, že mnoho lidí by také chtělo mít skleněné zábradlí, a to hlavně kvůli tomu, kdyby tito lidé věděli, jaké výhody má skleněné zábradlí. Já vám v první řadě řeknu, že skleněné zábradlí je perfektní v tom, že je hlavně moderní a že je to podle poslední módy. Také ale mnoho lidí se bojí, že prý bude skleněné zábradlí stále umatlané a budou tam otisky prstů anebo tam budou různé čmouhy.

Zábradlí v zajímavém designu.

Je logické, že na skle tohle jde všechno vidět, ale pokud budete mít mléčné zatmavené sklo, tak samozřejmě na tomhle nepůjde nic vidět. To je to samé, jako když si necháváte vyvolat fotografie. Buďto si necháte dát lesklé fotografie, kde jdou vidět otisky prstů anebo si uděláte matné fotografie, které jsou skoro až nezničitelné. A partner chvíli ze začátku váhal, že by skleněné zábradlí do bytu nechtěl, ale já jsem mu řekla, že je opravdu levné a vyjde na méně peněz než klasické dřevěné zábradlí. Nakonec jsem vyhrála a můj návrh na skleněné zábradlí vyšel. A můj partner je rád a řekl, že lepší zábradlí jsme si opravdu vybrat nemohli.