Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Vyzdobte si tričko na vodu netradičními motivy
Vyzdobte si tričko na vodu netradičními motivy

Vyzdobte si tričko na vodu netradičními motivy


Seznámil jste se s dívkou, která vás okouzlila nejen svým vzhledem, ale i svou osobností, s noblesou, moudrostí a laskavým milujícím přístupem? Pak máte obrovské štěstí a můžeme vám jen gratulovat. Takové ženy mívají smysl pro humor a recesi a mohl byste jí navrhnout, že si s jejím dovolením vyzdobíte trička na vodáckou výpravu poněkud svérázným způsobem.

vodácká výprava

Současné metody potisku triček unisex T160 jsou až neuvěřitelné, a tak si můžete zvolit třeba následující námět. Využijete digitálního tisku, který umožňuje na textil obtisknout fotografii ve vysokém rozlišení, a právě zde máte velmi široké možnosti, o jakých se lidem ještě před pár desítkami let ani nesnilo.

Dívčí tvář jako námět pro plavbu potěší každého – představte si, že máte možnost nechat natisknout na pět triček tvář vaší vyvolené. Každá z nich bude vypadat trochu jinak a bude vyfotografovaná z jiného úhlu. Podstatné ovšem je, že vaše dívka bude mít na sobě odlišné doplňky.

dívka v kajaku

Výsledek pak může vypadat tak, že v pondělí obléknete bílé triko s fotkou krásné ženské tváře v životní velikosti s vlasy svázanými do copu a výraznou rudou rtěnkou. V úterý bude vaše dívka na tričku vypadat zas jinak, například s vlasy zcela rozpuštěnými, přehozenými přes rameno, s tmavou řasenkou a s náušnicemi z ptačích per. Ve středu může účes připomínat mikádo a ve čtvrtek bude dívka v kšiltovce a s krásným srdcem na krku v podobě náhrdelníku.

Budete mít svou dívku na sobě vlastně každý den v jiné podobě a stále to bude ta, do které jste zamilován. Ostatně, možná, že vaše milovaná bytost bude chtít mít svá vlastní trička s vašim portrétem, tak proč jí nedopřát stejný nápad? Bude to překrásné a dojemné zvláště tam, kde vás někteří lidé dobře znají, a naopak mnozí kolem vás se s vámi potkávají vůbec poprvé. Rozhodně nikdo z nich však nebude očekávat, že jako vodáci budete mít na triku něco takového, co nebývá na takových akcích zvykem.