Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Jak se stravovat ve stěhovací den
Jak se stravovat ve stěhovací den

Jak se stravovat ve stěhovací den


Pizza – jeden z nejlepších nápadů, jak se stravovat ve stěhovací den, případně den před tím, kdy ještě balíte věci, nebo den poté, kdy je vybalujete, je pizza s donáškou. Jednoduše si ji objednáte a o nic se nestaráte. Za hodinu ji máte doma, je to lehké jídlo, doplníte energii a může se dál věnovat své činnosti. A jako vhodný nápoj si zvolte pouze nealko, a pokud možno nesycené oxidem uhličitým. Ideální jsou minerálky s hořčíkem (Magnesia) a stoprocentní ovocné džusy – koncentráty, které lze ředit vodou.

pizza s donáškou

Čerpací stanice – pro stěhovací den je výhodné zastavit u některé z čerpacích stanic a zakoupit tam balené bagety. Nejlépe celozrnné s dostatkem zeleniny, případně ještě dokoupíte zeleninový salát. Výhodou baget je to, že to není těžké smažené jídlo, a mnohem lepší volbou, než salám a jiné uzeniny, je bageta se sýrem. Pamatujte, že ve stěhovací den už je sbalená chladnička a všechny ostatní potraviny jsou v krabicích, a bageta z „benzínky“ se vám může hodit.

krabice na stěhování

Veganská strava – vegani mají obrovskou výhodu vůči ostatním v tom smyslu, že ušetří značnou částku za nákup mléčných výrobků i masa. Rostlinná strava je nejen levnější, ale i zdravější a výživnější. Vegani si pro stěhovací den mohou nachystat zásobu oříšků a sušeného ovoce, která zasytí a dodá energii. A jestliže vás stěhuje stěhovací firma a stěhování v Praze probíhá pod jejich taktovkou, vyplatí se odskočit si na oběd do vegetariánské restaurace, abyste nemuseli připravovat teplé pokrmy, když už máte sbalenou chladničku.

Fastfoody – ve stěhovací den při stěhování v Praze se nabízí navštívit restauraci tohoto typu. To vám ale nedoporučujeme, protože vás to bude svádět tam posedět a sníst kde jakou nezdravou pochutinu. Fastfood obvykle provází bílý cukr, bílá mouka a mnoho tuku, a to vše se obtížně tráví a vy potřebujete být právě v tento den co nejvíce fit. Fastfoodovým restauracím se raději vyhněte velkým obloukem.