Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Zuby jako z reklamy
Zuby jako z reklamy

Zuby jako z reklamy


Módní trend určující že barva zubů je sněhově bílá k nám došel ze zahraničí už před mnoha a mnoha lety. Jenže málokdo ví, že naše přirozená barva zubů rozhodně bílá není, a do sněhově bílé má opravdu hodně daleko. Zdravé zuby jsou světle žluté, a především bez kazů a dalších problémů. Jestli chcete mít krásné zuby, je potřeba se o ně pořádně starat. Péče o zuby začíná v koupelně. Je nutné je pravidelně čistit, protože v opačném případě budou vaše zuby zanesené zubním plakem, který je nakonec napadne a zuby vám zničí. Ordinace jsou plné lidé, kteří čištění zubů podcenili, a teď musí řešit náhradní zuby a nebo implantáty. Nenechte to dojít tak daleko.

bělení zubů

Jestli patříte mezi tu menší skupinu lidí, kteří se o svoje zuby opravdu starají jak mají, můžete si dovolit si je nechat vybělit. Bílé zuby jsou stále žhavým trendem, který vyhledávají lidé všech věkových skupin a profesí. Jen málokdo se dnes spokojí s přírodní barvou zubů. Pokud si je chcete nechat vybělit a zajímá vás jaká je za bělení zubů v Praze cena Clinicplus.cz, budete muset navštívit zubní ordinaci osobně. Každá klinika má jiné ceny a bělí jiným způsobem. U nás stojí základní bělení zhruba 8 tisíc korun. Každému vydrží vybělené zuby bílé jinak dlouho. Záleží to především na kvalitě vašich zubů a také na vašem životním stylu. Kdo kouří, pije kávu, čaje a červené víno, ten nemůže čekat, že si zuby vybělí jednou a zůstanou mu bílé napořád.

bílé zuby

Bělení zubů může být i nebezpečné
Na bělení zubů se prodávají i různé sady, které vám umožní si zuby vybělit doma. Problém je, že u nich nikdy neodhadnete přesné množství přípravku, které je vhodné na vaše zuby. Zubní lékař vždycky ví jaké množství má nanést, aby to vaše zuby přežily v pohodě. Proto se raději vyvarujte podobným výrobkům a nechte si zuby vybělit u svého zubního lékaře, který vaše zuby dobře zná.