Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Práce instalatéra
Práce instalatéra

Práce instalatéra


Já si myslím, že už se vám taky někdy stalo, že jste třeba doma něco zanedbali vy. Nemyslím tím, že jste schválně něco zanedbali nebo tak podobně, ale třeba se může stát, že něco zapomenete a potom se vám to pokazí. Mám tím na mysli například něco z vašich elektrospotřebičů. A mě se kolikrát už hodně rozbila pračka. To opravdu naštve! Tohle mě opravdu nejvíce vadí a drásá nervy, protože u nás v rodině je nás je hodně, ale také velice často peru. A já peru prádlo obden. A to je to samé, jako kdybych vám řekla, že třeba dvakrát denně vysávám koberec a všude podlahy.

Instalatérská práce není snadná.

Tohle mě také potěšilo, protože můj partner mě kdysi koupil takový ten elektronický kulatý, samoobslužný vysavač. Jenomže mně se asi po měsíci rozbil, takže jsme ho ihned museli dávat na opravu, a to nemluvím o naší pračce. I když byla nová, tak se mi už kolikrát rozbila, tak jsme museli volat také instalatéry. Instalatér nám řekl, že ta pračka už je taková divná, když jsme se pana instalatéra z Prahy ptali, co je na naší pračce tak divného, když ji máme teprve půl roku? Tak on nám řekl, že je celá zanešená. Potom mi to docvaklo, možná je to také kvůli tomu, že kdysi partner pracoval v zaměstnání, kdy chodil opravdu domů špinavý a montérky měl zašpiněné také od tvrdého betonu a také od cementu.

Instalatéři jsou šikovní.

Že by to bylo kvůli tomu? Tak ihned jsem se instalatéra z Prahy Kanalizace-instalateri zeptala, jestli tohle může být také příčina toho, že máme rozbitou pračku nebo zanesenou pračku, že by tam byl vodní kámen? Pan instalatér z Prahy mi tohle potvrdil, že je tam vodní kámen a další nečistoty, takže nakonec to dopadlo tak, že jsme pračku jednoduše museli vyhodit do sběru a pořídili jsme si novou pračku. Od té doby si už dáváme samozřejmě pozor, co tam pereme a od té doby, co partner také chodí takhle ještě v montérkách špinavých domů, tak je vždycky nejraději někde oklepu nebo kartáčem přejedu, aby z toho opadaly ty kamínky a beton, abych to potom mohla dát normálně vyprat.