Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Stěhujeme se z města na venkov
Stěhujeme se z města na venkov

Stěhujeme se z města na venkov


V současné době je mezi lidmi velkým trendem pořizovat bydlení na venkově a prodávat městské byty. Možná se vám to zdá poněkud nelogické, vždyť se lidé dříve stěhovali z venkova naopak do měst hlavně za prací, ale dnes je ve městech již taková míra stresu, že to mnoho lidí už přestává snášet. Jednoduše prodají svůj byt a pořídí třeba chatu s celoročním provozem.

kartonová krabice

Závěrečnou fází tohoto procesu je pak stěhování v Praze 8, a tehdy se nabízí více možností, jak to provést.

Stěhování vlastním autem – toto se vyplatí hlavně u krátkých vzdáleností, například do třiceti kilometrů, kdy postupně odvozíte většinu věcí zabalených do krabic, a to nejtěžší přenecháte stěhovací firmě.

Stěhování s pronajatou dodávkou – toto má význam také u kratších vzdáleností, ale pokud s dodávkou podniknete jen tři jízdy, může se hodit i do vzdálenosti šedesáti kilometrů. Pro delší trasy už se vyplatí kontaktovat stěhovací firmu a převézt vše na jeden zátah.

balení věcí před stěhováním

Stěhování s profesionály – stěhováci stěhují doslova cokoli, počínaje deseti krabicemi, chladničkou a pračkou z garsonky až po velkou firmu s osmdesáti kancelářemi a výrobní halou. Nemusíte mít obavy, že by si neporadili i s vámi. Můžete je požádat o asistenci při balení věcí, anebo jim balení svěřit komplet v rámci akce na klíč. Stěhovací firmy dnes rozmontovávají nábytek a přestěhují vám i kuchyňskou linku, kterou na novém místě namontují, a zapojí i spotřebiče, vodu a odpad. Pro stěhováky není problém převézt do nového bytu i velké koberce, luxusní křišťálové lustry, velké pokojové rostliny, trezory, klavíry a harfy, velká akvária, a třeba i soustruh, pokud jej máte doma v dílně.

Stěhování za každého počasí – zapamatujte si také, že stěhovací firmy stěhují za každého počasí, v létě, v zimě, za deště i ve slunečném dni. Omluvou je pouze extrémní živelná pohroma.