Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Kdy měnit žhavící hlavu na vaší elektronické cigaretě?
Kdy měnit žhavící hlavu na vaší elektronické cigaretě?

Kdy měnit žhavící hlavu na vaší elektronické cigaretě?


Vaše elektronická cigareta se skládá z několika součástí. Jednou z nich je žhavící hlava. Ve žhavící hlavně právě dochází k zahřívacímu procesu, kdy se pomocí zahřívání odpařuje liquid v podobě páry, kterou vapujeme. Žhavící hlavy však musíte pravidelně měnit. Jejich životnost není zdaleka tak dlouhá, jako třeba životnost baterie. Jak často žhavící hlavu měnit? To je velmi různé. I u dvou stejných žhavících hlav nejde říct, že byste je měnili ve stejnou dobu.

elektronická cigareta

Ti, kteří mají své vape v puse každý den celý den, budou žhavící hlavu měnit i klidně po pár dnech. Ti, kteří jsou spíše příležitostnými vapery, budou měnit hlavu klidně až po třech týdnech. Záleží také na tom, jaké liquidy vapujete. Sladší liquidy vám dříve odrovnají hlavu, než třeba tabákovky. Stejně tak, pokud vapujete liquidy s vyšším obsahem VG, které jsou pak hustější. Každopádně, to, že je na čase vyměnit žhavící hlavu, vám může napovědět hned několik faktorů. Nejprve si všimněte toho, jestli vám vape neprodukuje méně páry, než obvykle.

žhavící hlava

To bývá známka toho, že je třeba žhavící hlavu vyměnit. Ucítíte taky změnu chuti. Pokud si potáhnete z hlavy, kde je již nedostatek liquidu, můžete cítit náznak spáleniny. Ovšem pokud se vám to děje i když máte dostatek liquidu, je to další znamení, že potřebujete vyměnit svou žhavící hlavu. Taktéž se vám může stát, že vám začne liquid při vapování nepříjemně probublávat. To zná určitě každý vaper. Ovšem pokud se vám to děje i jindy než potom, co jste naplnili žhavící hlavu zrovna liquidem, životnost vaší žhavící hlavy se blíží ke konci. A dalším příznakem může být protékání. To je ovšem nebezpečné. Protékající liquid vám může zničit baterii vaší elektronické cigarety a učinit ji nepoužitelnou. I jen proto je opravdu důležité, abyste nic nezanedbali, a své žhavící hlavy měnili pravidelně.