Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Opřete se raději sami o sebe, než o Viagru
Opřete se raději sami o sebe, než o Viagru

Opřete se raději sami o sebe, než o Viagru


Říká se, že „láska přenáší hory“, a možná přenáší i celé kontinenty. Kdo někdy poznal její sílu, potvrdí, že je to nejmocnější energie v celém Vesmíru. Panuje-li mezi dvěma lidmi ve vztahu skutečná láska, tedy taková, která lidem umožňuje se jeden na druhého spolehnout a být si oporou, pak lze překonat i nesnáze, související s erekcí, respektive s jejím poklesem.

manželé po svatbě

Současný svět je plný stresu a není vůbec snadné ubránit se mu v plné šíři. Takřka každý se dnes potýká s nějakými zdravotními obtížemi, za nimiž stres stojí, ale důležité je odhalit příčinu a snažit se jí odstranit. Velkou výhodou v tomto směru je právě láskyplný vztah, kdy partnerka soustředí pozornost na partnerovy obtíže a její vlastní intuice jí napoví, co je třeba zlepšit.

muž a žena

Strava – jestliže eliminujete ze svého života stresové vlivy, jste na dobré cestě k úspěchu, ale ještě k tomu musíte přidat vhodný jídelníček. Tam totiž bývá mnoho skrytých nebezpečí, zejména v masité stravě, alkoholu, synteticky zpracovaných potravinách, v bílé mouce a bílém cukru. Podnikněte exkurzi do prodejen zdravé výživy, abyste načerpali potřebné informace, co jíst, a jak vylepšit své zdraví. Mohou vám být nápomocné i adaptogenní rostliny, s nimiž se lépe čelí stresu, a pomáhají mužům zvýšit testosteron a zlepšit erekci.

Vzájemný respekt a otevření svého nitra – významným problémem v osobních vztazích, a tedy i v udržení erekce a vzrušení, je i otevřenost. Jinými slovy, pokud se muž například stydí partnerce sdělit, že jej vzrušuje vůně partnerčina spodního prádla, bude své erotické touhy zbytečně potlačovat, což povede ke snížení tvorby testosteronu a k dalšímu stresu. Toto je ovšem přirozené chování, které navíc brání incestu a podporuje správné rozlišení vhodnosti partnerčina DNA pro plození zdravých dětí. Jestliže máte před sebou takovéto tajnosti, vyklopte je „na talíř“ a svěřte se jeden druhému, tím se blok rozpustí, uleví se vám a sex získá úplně jiný rozměr, i bez Viagry ceny bez receptu Erectmax.