Každý web je na internetu určen pro někoho a slouží k něčemu. Ale náš web je tu možná pro každého z lidí a dokáže těmto pomoci v mnoha ohledech.
Jak erotické boty zvyšují hladinu testosteronu
Jak erotické boty zvyšují hladinu testosteronu

Jak erotické boty zvyšují hladinu testosteronu


Fetišismus je chorobná úchylka, kdy se dotyčná osoba zaměřuje pouze na zmiňovaný fetiš, zatímco jej vůbec nezajímá osoba, které patří – její osobnost, vlastnosti a také vyzařovaná láskyplná energie. Definici fetišismu mnoho lidí nechápe, překrucuje či zaměňuje, a tak je dobré si toto řádně vysvětlit, abychom si nepletli hrušky s jablky.

dámské lodičky

Paradoxní může být dokonce i to, že fetišista je v uvozovkách „docela normální chlap“, co se miluje se svou dívkou jen kvůli jejímu krásnému obličeji a poprsí, a klidně toleruje její naivitu, hloupost a mnoho dalších negativních vlastností, zatímco muž, co očichává spodní prádlo a silonové punčochy své vyvolené, si tím jen zesiluje milostnou touhu, kdy dotyčnou dívku ze srdce miluje, což samozřejmě není žádný fetišismus, ale pouze přirozené vnímání sexuality.

dámská obuv

Vůně ženského potu je opravdu přirozené afrodiziakum a dokonce je mu připisována důležitá funkce blokování incestních vztahů, o čemž pojednával například vzdělaný sexuolog MUDr. Radim Uzel. Muži (i ženy) z potu rozpoznají, zda jim jejich protějšek voní, nebo ne, a pokud ne, je tu pravděpodobnost shodných genů, což může vést k narození defektních potomků. Bohužel v tomto směru brání správnému posuzování vůně potu hormonální antikoncepce a také parfémy.

Nepovažujte tedy chování mužů za fetišistické jen proto, že se jim líbí například krásné ženské nohy, že rádi vyzouvají erotické boty a kochají se tou úžasnou a dokonalou spletí křivek na stehnech, lýtkách a chodidlech. A pokud vašemu příteli voní vaše chodidla, a rád je laská jazykem, dopřejte mu tu rozkoš, protože to může navodit slastný orgasmus i vám díky tomu, že nohy a zejména chodidla jsou významnou erotogenní zónou plnou citlivých reflexních bodů. Sexy boty, vyzouvané v posteli navíc zvyšují u mužů hladinu testosteronu, což podporuje dlouhou a pevnou erekci, potřebnou k rozkoši vášnivého sexuálního dobrodružství.